Wykład interaktywny z dyskusją "Rekrutacja bez tajemnic" PDF Drukuj
środa, 23 kwietnia 2014 12:03

Zapraszamy na bezpłatny wykład zorganizowany w ramach projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ”

Rekrutacja bez tajemnic
Wykład interaktywny z dyskusją

-  poznanie metod i technik stosowanych przy rekrutacji pracowników
-  przygotowanie się do różnych procedur rekrutacyjnych
-  przygotowanie się do odpowiedzi na  najczęściej zadawane  pytania
-  poznanie technik jak poradzić sobie ze stresem
-  poznanie najważniejszych zasad postępowania przed, w trakcie i po rekrutacji, by nie dać się zaskoczyć i odnieść sukces

Termin i miejsce:

10 maja 2014 r. (sobota), sala N417, godz. 8:10 - 9:40

Prowadzący:

Beata Strzyżewska

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Biura Karier:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Osoby, które zgłoszą swój udział do dnia 8 maja, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.

Wykład organizowany jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.