„Game Design”
- organizacja, pragmatyka i umiejętności specjalistyczne – z udziałem przedstawicieli CD Projekt RED

W dniu 6 listopada 2013 roku w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania odbyło się spotkanie panelowe pod tytułem „Game Design - organizacja, pragmatyka i umiejętności specjalistyczne, zorganizowany został przez Wydział Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ w ramach projektu „WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z nami ułożysz swoją przyszłość” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Prowadzącymi panel byli przedstawiciele firmy CD Projekt.

Grupa Kapitałowa CD Projekt to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier wideo i filmów (CDP.pl Sp. z o.o.), produkcją własnych gier wideo związanych z marką Wiedźmin i Cyberpunk (poprzez studio CD Projekt Red) oraz cyfrową dystrybucją gier do klientów na całym świecie (GOG Ltd).

Program Panelu:

  • Historia firmy CD Projekt RED – Katarzyna Jantar, Przemysław Wójcik
  • Budowanie świata gry – Environmental Art – Lucjan Więcek
  • Tworzenie postaci – Paweł Mielniczuk
  • Dostosowanie gry do gracza, focus test – Przemysław Wójcik
  • Dyskusja
  • Podsumowanie

Panel miał miejsce w budynku Zespołu szkół nr 24 im. profesora Stefana Bryły przy ul. Księcia Janusza 45/47 i został zorganizowany przez WSISiZ w ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW) - Z nami ułożysz swoją przyszłość”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z nami ułożysz swoją przyszłość
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego