Trzymiesięczne płatne staże studenckie PDF Print
Tuesday, 29 October 2013 12:27

Informujemy, że w dniu 4 listopada 2013 roku rozpoczynamy nabór na trzymiesięczne płatne staże studenckie, realizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IV: Szkolnictwo wyższe i nauka, Działanie 4.1: Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy, Poddziałanie 4.1.1: Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni.

O staż może ubiegać się student Kierunku Administracja i Zarządzanie, który pisemnie potwierdził zapoznanie się z regulaminem i złożył w dziekanacie w terminie do 17 listopada 2013 r. wymagane dokumenty.

Zachęcamy Państwa do składania dokumentów. W tym roku przewidujemy przyznanie 8 staży dla studentów.

Uczelnia zapewnia miejsca w których można odbyć staż.

Więcej informacji udziela dziekanat Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania.