e-Akademia: „Dlaczego, po co i jak zmieniać duży informatyczny system bankowy?” PDF Print
Tuesday, 03 December 2013 12:17

Zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenie pt. „Dlaczego, po co i jak zmieniać  duży informatyczny system bankowy?”.

„Dlaczego, po co i jak zmieniać duży informatyczny system bankowy?”

10 grudnia 2013 r., godz. 17:30, sala wykładowa N2, ul. Newelska 6.

dr Roman Weinfeld - Dyrektor Departamentu Informatyki Domu Maklerskiego Banku BPS.

Opis szkolenia:

Największe biuro maklerskie w Polsce to kilkanaście a może kilkadziesiąt większych i mniejszych, powiązanych ze sobą i ze światem zewnętrznym systemów pracujących w czasie rzeczywistym w 100 lokalizacjach w całej Polsce, obsługujące milion klientów i blisko trzysta tysięcy rachunków. Godzinna przerwa w pracy to dziesiątki a może setki tysięcy złotych strat. I wszystkie te systemy w ciągu 7 miesięcy, w normalnym czasie pracy, mają być wymienione na zupełnie nowe, pracujące w innej, ogólnie tylko znanej logice biznesowej, na innym sprzęcie, w innych technologiach, innych systemach operacyjnych – na systemy, których ostateczna funkcjonalność jest wciąż nie ustalona. Jak to zrobić?

• Obsługa setek tysięcy dynamicznych rachunków
  • Zmiana sprzętu, technologii, zakresu i funkcjonalności
  • Istniejące systemy
  • Zarządzanie zmianą

Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.

Kolejne wykłady w ramach e-Akademii odbędą się w następujących terminach: 7.I.2014 r., 28.I.2014 r., 18.II.2014 r.