e-Akademia: „Wdrożenie systemu transakcyjnego UTP na Giełdzie Papierów Wartościowych” PDF Print
Wednesday, 08 January 2014 13:52

Zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenie pt. „Wdrożenie systemu transakcyjnego UTP na Giełdzie Papierów Wartościowych”.

„Wdrożenie systemu transakcyjnego UTP na Giełdzie Papierów Wartościowych”

14 stycznia 2014 r., godz. 17:30, sala wykładowa N2, ul. Newelska 6.

Dariusz Kułakowski - Członek Zarządu, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, SA.

• Przesłanki biznesowe uruchomienia projektu
  • Organizacja projektu
  • Zarządzanie projektem
  • System UTP (Universal Trading Platform, NYSE Technologies)
  • Podsumowanie

Prezentacja:

Pobierz prezentację

Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.