Szkolenie: Projekt „Dziwaczne Smarowidło” – jak reklamować kontrowersyjne produkty PDF Print
Tuesday, 11 March 2014 15:49

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt. "PROJEKT DZIWACZNE SMAROWIDŁO – Jak reklamować kontrowersyjne produkty"

Jest wiele produktów, które wszyscy akceptują, potrzebują ich i na co dzień używają. Są jednak i takie, które wcale nie są nam niezbędne, mało tego są dosyć kontrowersyjne w swym wyglądzie, smaku etc.
Jak radzi sobie reklama w takich sytuacjach?

Projekt „Dziwaczne Smarowidło” – jak reklamować kontrowersyjne produkty

17 marca 2014 r. (poniedziałek) - godz. 17:00-20:45, sala wykładowa N2

Szkolenie składa się z dwóch części:

teoretycznej (wykład) i praktycznej (omówienie ćwiczeń)

dr Piotr Krochmalski

Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.