Dowiedz się – i niech się inni dowiedzą – jaka jest twoja prawdziwa wartość (XVI edycja) PDF Print
Thursday, 27 March 2014 14:11

Zapraszamy do udziału w kolejnej XVI EDYCJI szkoleń na temat technik i umiejętności niezbędnych przy zdobywaniu pracy.

Terminy szkolenia:

• część I - 7 kwietnia 2014 r. (poniedziałek), 17:30, sala N2, (ul. Newelska 6)
  • część II - 10 kwietnia 2014 r. (czwartek), 17:30, sala N2, (ul. Newelska 6)

Podczas dwuczęściowego szkolenia, zakończonego otrzymaniem odpowiedniego świadectwa, a prowadzonego z aktywnym udziałem grupy:

• przetrenujesz indywidualnie i w ramach grupy zasadnicze elementy aktywnego szukania pracy (szukanie, CV, list motywacyjny, rozmowa kwalifikacyjna)
  • poznasz zasady autoprezentacji (prezentacji samego siebie, a także swoich wyników)
  • sprawdzisz, czy naprawdę wiesz wystarczająco dużo o rynku pracy i jego mechanizmach
  • dowiesz się, jak można działać na rynku pracy, poszukując dobrego zajęcia

Pamiętaj: zatrudnienie znajdują ludzie kompetentni, ale i umiejący przekonywująco zaprezentować swoje kompetencje. Zaś zwalniane z pracy są osoby mniej kompetentne i mniej wydajne, ale najczęściej te o słabszych umiejętnościach społecznych.

Szkolenie jest bezpłatne, prowadzą je doświadczeni trenerzy z renomowanego ośrodka.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Biura Karier: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it (limit 20 osób)