e-Akademia: „Teleinformatyczne aspekty realizacji radiowej emisji cyfrowej” PDF Print
Monday, 12 May 2014 12:47

Zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenie pt. „Teleinformatyczne aspekty realizacji radiowej emisji cyfrowej”.

„Teleinformatyczne aspekty realizacji radiowej emisji cyfrowej”

10 maja 2014 r., godz. 17:30, sala wykładowa N2, ul. Newelska 6.

Józef Wacnik - Polskie Radio, z-ca Dyrektora, Biuro Informatyki i Telekomunikacji
absolwent WAT, PW i Studium Doktoranckiego Akademii Leona Koźmińskiego
członek Rady Programowej Klubu CIO
.

Pokazanie roli informatyki w tworzeniu narzędzi wspierających pracę mediów. Przedstawienie zasad i sposobów użycia systemów informatycznych do pozyskania, przygotowania i dystrybucji treści. Projekty teleinformatyczne, które doprowadziły do pełnej cyfryzacji toku produkcji i emisji. Integracja systemów informatycznych zarządzających treścią. Systemy wspierające i archiwizacyjne. Omówienie informatycznych aspektów emisji sygnału w standardzie cyfrowym DAB+. Plany rozwojowe związane z emisją cyfrową.

Osoby, które zgłoszą swój udział do 19 maja, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.